دانشگاه آزاد اسلامی میزبان دوره‌های ضمن خدمت فرماندهی انتظامی ملارد

دوره‌های ضمن خدمت فرماندهی انتظامی شهرستان ملارد توسط مرکز آموزش‌های کوتاه مدت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد برگزار می‌شود.

دانشگاه آزاد اسلامی میزبان دوره‌های ضمن خدمت فرماندهی انتظامی ملارد

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های خبرگزاری آنا از ملارد، ابوالفضل ذکائی معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد و هیئت همراه در دیدار با فرمانده انتظامی ملارد با تبریک هفته نیروی انتظامی گفت: امنیت و آرامش امروز ما مدیون تلاش‌های خستگی‌ناپذیر سبزقامتان نیروی انتظامی است.

وی با قدردانی از اقدامات مؤثر نیروی انتظامی مطرح کرد: امنیت از مهم‌ترین مؤلفه‌های پیشرفت یک جامعه بوده و نیروی انتظامی با برقراری نظم، امنیت و آرامش نقش مهمی در توسعه فعالیت‌های فرهنگی، اقتصادی و اجتماعی دارد.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد افزود: امروز به برکت حضور مقتدرانه نیروی انتظامی، امنیتی شایسته و قابل تحسین در کشور حاکم است.

دانشگاه آزاد اسلامی میزبان دوره‌های ضمن خدمت فرماندهی انتظامی ملارد

ذکائی گفت: در دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد این امکان وجود دارد تا یک تفاهم‌نامه با نیروی انتظامی (مشکلات امنیتی، فرهنگی، حقوقی و…) منعقد شود و در سامانه نظام موضوعات دانشگاه آزاد اسلامی قرار گیرد تا دانشجویان برای انجام پایان‌نامه‌های خود در رشته‌های موجود به حل مسائل و معضلات منطقه و جامعه بپردازند.

محمد علیمحمدی جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ملارد هم در این نشست با اعلام آمادگی این فرماندهی برای همکاری هرچه بیشتر با دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد گفت: باید رابطه دانشگاه و نیروی انتظامی به منظور داشتن جامعه‌ای امن بیش از پیش افزایش یابد.

وی برقراری امنیت را موضوعی پیچیده دانست و افزود: این موضوع با توجه به توانمندی‌ها و ظرفیت هرجامعه به‌وجود می‌آید به همین لحاظ برقراری امنیت زمانی محقق می‌شود که همه سازمان‌ها و دانشگاها با توجه به تخصص خود با یکدیگر همکاری مستمر داشته باشند.

دانشگاه آزاد اسلامی میزبان دوره‌های ضمن خدمت فرماندهی انتظامی ملارد

جانشین فرمانده انتظامی شهرستان ملارد ابراز امیدواری کرد با همکاری بیشتر میان دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد و نیروی انتظامی ملارد تعامل این دو نهاد بیش از پیش افزایش یابد.

به گزارش آنا، در پایان طرفین توافق کردند تا دوره‌های ضمن خدمت فرماندهی انتظامی شهرستان ملارد توسط مرکز آموزش‌های کوتاه مدت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد برگزار و از ظرفیت استادان ناجا در برگزاری دوره‌های فرهنگی(مبارزه با موادمخدر، فضای‌مجازی، آموزش‌های پلیس و پیشگیری و…) دانشگاه استفاده شود.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *