تقدیر فرمانده انتظامی شهرستان ملارد از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد

اعتلا و پیشرفت جامعه مدیون تلاش وکوشش جوانان و جامعه دانشگاهی هست

جانشین فرماندهی انتظامی شهرستان ملارد: نیروی انتظامی معتقد است نظم و امنیت جامعه با خودباوری بر دانش بومی و اقتدار علمی کشور وارتباط سازنده با محیط های دانشگاهی پرفروغ‌تر می گردد و زمینه شکوفایی جامعه را فراهم می سازد.

به گزارش «فرهیختگان»: سرهنگ محمد علیمحمدی جانشین  فرماندهی انتظامی شهرستان ملارد به نقش جامعه دانشگاهی اشاره کرد و گفت: اعتلای جامعه مدیون همت و کوشش شخصیت‌های علمی ودانشگاهی است که موجبات پیشرفت جامعه را در عرصه فعالیت‌های اجتماعی، فرهنگی و برقراری امنیت فراهم می سازند.

وی افزود: نیروی انتظامی شهرستان ملارد  تعامل و همکاری مستمر با مراکز دانشگاهی و حوزه‌های علم و اندیشه دارد .

این مسول  انتطامی اذعان کرد: نیروی انتظامی معتقد است نظم و امنیت جامعه با خودباوری بر دانش بومی و  اقتدار علمی کشور وارتباط سازنده با محیط های  دانشگاهی پرفروغ‌تر می گردد و زمینه شکوفایی جامعه  را فراهم می سازد.

جانشین انتظامی شهرستان ملارد  در ادامه از زحمات دکتر ابوالفضل ذکائی معاونت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد بخاطر تعامل وهمکاری مستمر با نیروی انتظامی با اهداء لوح سپاس  تقدیر وتشکرکرد.

در ادامه دکتر ابوالفضل ذکائی معاونت دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد ضمن تبریک هفته ناجا با تقدیر وتشکر  از پرسنل خدوم نیروی انتطامی که حافظان امنیت جامعه هستند گفت:امنیت از نعمت های بزرگ جامعه است وجز پیش نیازهای مهم تحقیق، توسعه وپیشرفت کشور می باشد.

وی در ادامه تصریح کرد: ما به پلیس و مجموعه نیروی انتظامی اعتقاد راسخ داریم چونکه نیروی انتطامی با برقراری نظم وامنیت و در اوج عزت واقتدار خود را خدمتگذار همه مردم می داند.

ابوالفضل ذکائی درادامه افزود:همکاری و تعامل نیروی انتظامی و دانشگاه منشاء خیر وبرکت وآگاهی سازی  برای دانشجویان وپرسنل این مجموعه علمی می باشد وامید آن داریم این روند با گستردگی بیشتر  ادامه پیدا کند.

معاونت واحد ملارد در ادامه بر تقویت روابط گستره بین نیروی انتطامی ودانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد به منظور نگه داشتن جامعه ای امن تاکید کرد وافزود :همکاری لازم با سبز قامتان نیروی انتظامی برای شناسایی علل بوجود آمدن معظلات اجتماعی وآسیب های جامعه وارائه راهکارهای مناسب ادامه خواهد داشت.

این مقام مسئول در پایان با بیان اینکه دانشگاهها باعث توسعه وپیشرفت جامعه می‌شوند اظهار کرد: این واحد دانشگاهی آمادگی لازم را دارد در قالب تفاهم نامه و آموزش های کوتاه مدت و با توجه به ظرفیت وپتانسیل های موجود خود  در زمینه فعالیت های علمی، پژوهشی، آموزشی وفرهنگی با نیروی انتظامی همکاری وتعامل داشته باشد.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *