انتصاب معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد

معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد در حکمی از سوی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شهرقدس، ملارد و صفادشت منصوب شد.

معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد در حکمی از سوی عبدالله قاسمی‌پیربلوطی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شهرقدس، ملارد و صفادشت منصوب شد.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحدهای شهرقدس، ملارد و صفادشت در مراسم تکریم و معارفه معاونان قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد عنوان کرد که این دانشگاه در شهرستان ملارد به‌عنوان مکانی آموزشی پس از مسجد به‌عنوان جایگاه علمی قابل احترام و مرکزی علمی آموزشی و مهد علم و فرهنگ، مقدس است.

وی اظهار کرد: امیدواریم بتوانیم با ارتباطی که به همت مسئولان شهرستان و پیگیری‌های ابوالفضل ذکایی معاون جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد در منطقه انجام می‌شود، مشکلات واحد ملارد را در حوزه فناوری نوین و پویاکردن مراکز رشد، فناوری و نوآوری و توسعه فعالیت‌های زراعی در بخش تأمین مواد اولیه کشت گیاهان دارویی مورد نیاز مراکز تحقیقات گیاهان دارویی واحدهای سه‌گانه شهرقدس، ملارد و صفادشت فراهم کنیم.

عبدالله قاسمی‌پیربلوطی افزود: در امور آموزشی هم باید با جذب دانشجویان کارآفرین و فرهنگی مانند گذشته و حتی بهتر از قبل مجموعه ملارد را اداره کرده و موجبات رشد و شکوفایی این دانشگاه را به‌عنوان نسل چهارم دانشگاه‌های کشور فراهم کنیم.

وی ادامه داد: ایجاد منابع غنی در بخش توسعه فناوری‌های منطقه، تقویت بخش صنعت و تجارت با ارائه استاندارهای علمی به‌عنوان یکی از واحدهای سه‌گانه قطب صنعتی در منطقه و اتصال علم و صنعت از برنامه‌های آتی واحد ملارد خواهد بود؛ بنابراین برآن هستیم که با کمک همکاران از تمام ظرفیت‌ها استفاده کرده و دانشگاه ملارد را تبدیل به دانشگاه کارآفرین و در ردیف دانشگاه‌های نسل چهارم توسعه‌یافته قرار دهیم.

در این مراسم با حکم عبدالله قاسمی‌پیربلوطی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد‌های شهرقدس، ملارد و صفادشت، ابوالفضل ذکایی به سمت سرپرست معاون دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملارد منصوب و از تلاش‌ها و خدمات طهمورث آقاجانی معاون سابق واحد ملارد در نامه‌ای جداگانه با اهدای لوح سپاس قدردانی شد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تجربیات خود را با دیگران به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *